Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про сплату авансових внесків у разі ліквідації платника податку

Про сплату авансових внесків у разі ліквідації платника податку

Відповідно до пп. 137.4.3 п. 137.4 ст. 137 Податкового кодексу України у разі якщо платник податку ліквідується, останнім податковим (звітним) роком вважається період, на який припадає дата ліквідації. Тому якщо платник податку на прибуток перебуває лише на стадії ліквідації, він не позбавляється обов’язку сплачувати авансові внески з податку на прибуток, задекларовані у складі річної податкової декларації за попередній звітний (податковий) рік.

Отже, такий платник подає до контролюючого органу декларацію з податку на прибуток за звітний період, на який припадає дата його ліквідації. В даній декларації на суму вже сплачених авансових внесків платник має право зменшити задекларовані податкові зобов’язання з податку на прибуток. А у разі якщо сума сплачених авансових внесків перевищує суму податкового зобов’язання з податку на прибуток, то платник податку має право на повернення суми такого перевищення за умови дотримання вимог статті 43 Податкового кодексу.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку