Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про порядок проведення процедури перереєстрації РРО

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 р. № 417 "Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій", змінено порядок проведення процедури перереєстрації РРО та книг ОРО.

   Перереєстрація РРО та книг ОРО здійснюється у зв'язку зі зміною місцезнаходження та переведенням суб'єкта господарювання до іншого органу Міндоходів.

   Після взяття на облік в органі Міндоходів за новим місцезнаходженням для проведення перереєстрації РРО суб'єкту господарювання необхідно надати наступні документи:

- заяву про реєстрацію РРО за формою N 1-РРО (N 1-РРОВ) з позначкою "Перереєстрація";

- реєстраційне посвідчення за формою N 3-РРО (N 3-РРОВ);

- довідку про опломбування РРО (у разі внесення змін, що потребують переопломбування касового апарату).

   Повідомляємо, що відповідно до вищезазначеного наказу фіскальний номер не змінюється при проведенні процедури перереєстрації РРО та зберігається до дати скасування реєстрації РРО. Суб'єкту господарювання, який змінив місцезнаходження, не потрібно звертатися до органу Міндоходів за місцем розташування господарської одиниці.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!