Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій

Про особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій при продажу товарів та послуг через мережу Інтернет йшлося під час брифінгу з представниками ЗМІ

 

Про зміни до Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» стосовно правил розрахунків за товари (послуги), реалізовані через мережу Інтернет говорили під час під час брифінгу, що відбувся у приміщенні Оболонської податкової інспекції. До участі у заході були запрошені представники засобів масової інформації Оболонського району столиці.

Заступник начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві Артем Гандзюк, звертаючись до учасників зустрічі, зазначив, що на сьогодні органи фіскальної служби намагаються бути для бізнесу надійним партнером, з яким можна налагоджувати конструктивну співпрацю. За його словами, податківці прагнуть не просто почути наявні проблеми, а й знайти можливість для їх спільного вирішення.

Тож Артем Миколайович роз'яснив присутнім на зустрічі, що суб’єкти господарювання при продажі товарів через мережу Інтернет, у тому числі фізичні особи - підприємці платники єдиного податку 2 та 3 груп (починаючи із визначеного Кодексом для кожної групи терміну), повинні застосовувати РРО та видавати покупцю розрахунковий документ встановленої форми. Такі зміни викликані значним поширенням продажу товарів (послуг), замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, що запровадить захист прав споживачів у разі отримання недоброякісного товару (послуги), створить можливості звернення до судових органів для захисту прав, сприятиме зменшенню обігу контрафактних та контрабандних товарів.

На завершення брифінгу посадовець висловив впевненість в тому, що такі заходи  поліпшують обізнаність платників та сприятимуть сумлінному виконанню податкових зобов’язань,  а також усуненню непорозумінь із фіскальною службою.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку