Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про надання в оренду приміщень неприбутковими організаціями

ДФС України листом від 22.09.2015 р. № 20075/6/99-95-42-03-15 повідомлено, що сума коштів, отримана громадською неприбутковою організацією від надання в оренду приміщень, не є об’єктом оподаткування податком на прибуток за умови, що такі кошти спрямовуються на ведення податком її статутної діяльності.

Установлення контролюючим органом згідно з нормами Податкового кодексу України факту використання неприбутковою організацією доходів (прибутків) для цілей інших, ніж передбачені установчими документами, є підставою для виключення такої організації з Реєстру неприбуткових установ та організацій і нарахування податкового зобов’язання з податку на прибуток підприємств, штрафних санкцій і пені відповідно до норм цього Кодексу. Податкові зобов’язання, штрафні санкції і пеня нараховуються починаючи з першого числа місяця, у якому вчинено таке порушення (підпункт 133.4.4 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України).

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку