Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про можливість відшкодування ПДВ з бюджету шляхом оформлення облігацій внутрішньої державної позики йшлося на прес-конференції в Оболонській ДПІ

Днями в ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві відбулася прес-конференція з представниками засобів масової інформації на тему: «Обговорення питань щодо відшкодування ПДВ з бюджету облігаціями внутрішньої державної позики» за участі заступника начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Петром Скрицьким.

На початку заходу посадовець зазначив, що платникам податку на додану вартість, у яких є задекларовані до відшкодування суми податку до 1 січня 2014 року, підтверджені перевірками й не відшкодовані на 3 квітня поточного року, відшкодування здійснюється шляхом оформлення облігацій внутрішньої державної позики. Цей спосіб відшкодування сум ПДВ прирівнюється до виплати платнику податку сум бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів з бюджетного рахунка на рахунок платника податку.

За словами Петра Казимировича, номінальна вартість зазначених облігацій становитиме 1 000 грн., а строк обігу 5 років. Ставка дохідності по цих цінних паперах встановлюється на рівні облікової ставки Національного банку України. Відшкодування сум ПДВ здійснюється на добровільних засадах. Для цього платнику податків необхідно подати заяву про оформлення відшкодування ПДВ облігаціями внутрішньої державної позики до органу Міндоходів.

Під час прес-конференції обговорювалися й інші питання, що стосувалися новацій у податковому законодавстві.

На завершення заступник начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві надав вичерпні відповіді на запитання журналістів.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку