Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про Концепцію реформування податкової системи йшлося під час брифінгу

Нещодавно в Оболонській Державній податковій інспекції відбувся брифінг за участі заступника начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Гандзюка Артема. Представники засобів масової інформації прийняли активну участь в обговоренні Концепції реформування податкової системи України, погодившись з тим, що більшість запропонованих змін давно назріла.

Під час спілкування Артем Миколайович звернув увагу учасників заходу, що Концепція реформування податкової системи України є ключовою ланкою Урядового пакету – комплексного плану змін у податковій системі країни. Вона передбачає скорочення податків і зборів,  зменшення кількості звітів, спрощення системи обліку, реформування податку на доходи фізичних осіб і єдиного соціального внеску, що сприятиме соціальній справедливості, виведенню зарплат з "тіні" і забезпечить наповнення місцевих бюджетів.

За словами заступника начальника, запропоновані реформи стосуються діяльності бізнесу та мають для суспільства соціальну значимість. Більш детально ознайомитись з Концепцією можна на  веб-порталі Державної фіскальної служби України  та скористатись можливістю надати свої зауваження та пропозиції щодо діяльності новоствореного відомства.

На завершення заходу Артем Миколайович відповів на запитання присутніх та  висловив сподівання, що маючи конструктивний діалог із представниками засобів масової інформації та підприємницькою спільнотою, можна буде отримати  продуктивні напрямки реалізації Концепції реформування податкової системи, яку винесено на обговорення.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку