Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про електронні сервіси та звітність в електронному вигляді – під час зустрічі зі ЗМІ

Днями заступник начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Артем Гандзюк провів брифінг з представниками засобів масової інформації. Відкриваючи зустріч, Артем Миколайович зазначив, що подавати податкову звітність із загальнодержавних та місцевих податків і зборів платники можуть в електронному вигляді.

Перш за все, за словами посадовця, необхідно отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається в Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби. Для цього необхідно зайти на інформаційний ресурс www.acskidd.gov.ua та ознайомитись з розділом «Реєстрація користувачів». Після чого необхідно підготувати за поданим зразком пакет документів, взяти необхідну кількість електронних носіїв (флеш-накопичувачів або дисків CD-R) та з’явитись особисто до АЦСК ІДД для того, щоб отримати електронний цифровий підпис.

Також до відома присутніх було доведено, що на веб-порталі Державної фіскальної служби у режимі «он – лайн» доступні понад десять видів електронних сервісів, які значно полегшують роботу платників. Окремо заслуговує на увагу функціонування «Електронний кабінет платника податків». Щодня тисячі представників бізнесу користуються цим автоматизованим робочим місцем, яке забезпечує подачу декларацій в режимі реального часу з використанням електронних ключів. До того ж, в «Електронному кабінеті» можна переглядати сформовану та вже подану податкову звітність, стан розрахунків з бюджетом, у тому числі про заборгованість зі сплати податків та зборів. У разі необхідності завжди на допомогу прийде підказка «Податковий календар» та інформація з довідників.

Артем Миколайович зазначив, що кількість платників, які подають звітність в електронному вигляді постійно зростає. Свідченням того, що платники податків оцінили зручність електронної звітності є позитивні відгуки про відвідування Центру обслуговування платників Оболонської ДПІ.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку