Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про актуальне під час ділової зустрічі

Під час проведення кампанії декларування громадянами свого майнового стану та доходів необхідним є повне забезпечення роз’яснень чинного податкового законодавства. Адже саме від поінфоромованості населення залежить повна та своєчасна сплата податків.

Нещодавно відбулася зустріч начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Михайла Маковецького із представниками районних засобів масової інформації.

Розпочинаючи захід, начальник податкової інспекції детально розповів присутнім про кампанію декларування, яка проходить до 1 травня, зауваживши, що подати податкову декларацію до контролюючого органу платники можуть особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення і з описом вкладення та засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису у порядку, визначеному законодавством.

Також, Михайло Миколайович наглядно продемонстрував як правильно заповнювати декларацію про майновий стан та доходи та на які моменти звернути увагу. Під час зустрічі було детально розглянуто зміни в податковому законодавстві, що вступили в дію з початку цього року.

Отримавши вичерпні відповіді на свої запитання, запрошені подякували за участь у данному заході та окреслили шляхи подальшої співпраці.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку