Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Пріоритетні завдання - сервісне обслуговування платників

У Державній податковій інспекції в Оболонському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві працює Центр обслуговування платників, який знаходиться за адресою: м. Київ, проспект Героїв Сталінграду, 58 та проспект Героїв Сталінграду, 56-Б.

У центрі  обслуговування функціонує три зали у яких надаються адміністративні послуги, консультації, здійснюється прийом звітності та вхідної кореспонденції.

До послуг платників безкоштовне ксерокопіювання та ламінування документів, звірка про стан розрахунків з бюджетом, консультаційна допомога при заповненні податкової звітності та з питань ведення господарської діяльності, експрес-навчання у разі виникнення проблем при поданні електронної звітності. Також, платники можуть скористатися доступом до мережі Інтернет.

Звертаємо увагу  на роботу Акредитованого центру сертифікації ключів, де платникам безкоштовно видаються електронні цифрові ключі.

Фахівці інспекції постійно проводять роз’яснювальну роботу серед  відвідувачів про переваги електронної звітності. Так, в І кварталі 2014 року до подачі звітів в електронному вигляді залучено 4282 платника.

Близько 113 тисяч громадян відвідали протягом І кварталу поточного року Центр обслуговування. Загальна кількість наданих відвідувачам послуг сягає 80 тисяч.

Працівники Центру обслуговування чекають на відвідувачів у понеділок, середу та п’ятницю з 9-00 до 18-00; у вівторок, четвер з 9-00 до 20-00; у суботу з 9-00 до 16-00.

 ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!