Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Праця без оформлення трудових відносин – порушення прав людини та втрата соціальних гарантій

Нещодавно в приміщенні Оболонської податкової інспекції відбувся брифінг за участі заступника начальника Артема Гандзюка.

Відповідаючи на запитання присутніх представників засобів масової інформації щодо виплати роботодавцями нелегальної зарплати, посадовець повідомив, що проблема легалізації заробітної плати є достатньо серйозною і рішення її є першочерговим питанням.

Громадяни і досі віддають перевагу нелегальній сумі в "конверті", ніж легальній заробітній платі та офіційному працевлаштуванню, забуваючи про велику ціну цього питання в майбутньому. А підприємства, з метою мінімізації податків, офіційно виплачують працівникові мінімальну заробітну плату, або навіть і меншу. Виплата такого рівня заробітної плати, за словами Артема Миколайовича, зазвичай свідчить про численні порушення роботодавцем трудового законодавства та, як наслідок, виплати нелегальної заробітної плати.

Саме на встановлення справедливості та створення соціальної захищеності громадян спрямовані зусилля працівників Державної податкової інспекції в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві, які постійно проводять роботу з керівниками підприємств, які виплачують меншу зарплату, ніж мінімально встановлена Законом або на мінімальному рівні.

На завершення заступник начальника інспекції звернувся до присутніх, що кожен найманий працівник має право вимагати від роботодавців виплати гідної та легальної заробітної плати відповідно до законодавства. Кожна гривня податку із заробітної плати, що надійде до бюджету, впливає на забезпечення пенсії у майбутньому.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку