Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Повідомлення про об’єкти оподаткування за формою №20-ОПП подається за основним місцем обліку

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що платники податків незалежно від обраної ними системи оподаткування мають повідомляти органи Міндоходів про всі об’єкти оподаткування, пов’язані з його діяльністю протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття такого об’єкта за встановленою формою.

Такою формою є форма звітності №20-ОПП "Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність", затверджена наказом Міністерства Фінансів України від 09.12.2011 № 1588 "Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів".

Відповідно до Закону України від 24.10.2013 № 657-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України" внесено зміни до статті
63 глави ПКУ щодо подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП до контролюючого органу, а саме: платник податків зобов’язаний повідомити про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку платника.

Звертаємо Вашу увагу, що неподання у строки повідомлення про об’єкти оподаткування тягне за собою накладення штрафу:

  • на самозайнятих осіб у розмірі 170 гривень;
  • на юридичних осіб - 510 гривень.

У разі неусунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу:

  • на самозайнятих осіб у розмірі 340 гривень;
  • на юридичних осіб - 1020 гривень.

Відповідальність за порушення встановленого порядку регламентована ст.117 ПКУ.

 

Версiя для друку