Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Порядок заповнення реквізиту «Отримувач» під час сплати єдиного внеску у платіжному дорученні

Відповідно до пункту 15 додатка 8 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Національного банку України від 21.01.2004р №22, при заповненні реквізита «Отримувач» зазначаються найменування отримувача, що відповідає найменуванню отримувача, яке заявлене в банку отримувача в картці із зразками підписів та відбитка печатки, або його скорочене найменування, яке відповідає зареєстрованому в установчих документах. Під час сплати платежів до бюджету зазначаються найменування (повне або скорочене) відповідної установи, на ім'я якої відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного та/або місцевих бюджетів, найменування території та код бюджетної класифікації.

Зазначений порядок розповсюджується і на платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. При цьому, у разі оформлення платіжних доручень щодо сплати єдиного внеску код бюджетної класифікації в полі «Отримувач» не вказується.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку