Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Порядок відшкодування ПДВ шляхом оформлення облігацій внутрішньої державної позики

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві звертає увагу, що 03.04.2014 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», відповідно до якого платники (у яких суми, задекларовані до відшкодування до 1 січня 2014 року, підтверджені результатами перевірок і не відшкодовані станом на 03.04.2014 р.), можуть отримати відшкодування ПДВ шляхом оформлення облігацій внутрішньої державної позики. Строк обігу облігацій складає 5 років.

   Зазначене нововведення здійснюється виключно на добровільних засадах. У разі виявлення бажання отримати бюджетне відшкодування ПДВ саме через оформлення облігацій платникові податків необхідно лише подати до органу Міндоходів відповідну заяву. У свою чергу органи Міндоходів передають органам, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, реєстри платників із висновками про суми відшкодування ПДВ. Після цього органи казначейства у 5-денний строк видають платникам облігації внутрішньої державної позики.

   При цьому оформлення облігацій прирівнюється до отримання платником податків бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів із бюджетного рахунка на рахунок платника ПДВ. Нарахування доходу за облігаціями буде здійснюватись кожне півріччя, з можливістю погашення основної суми боргу.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку