Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Порядок, термін отримання та збереження платником першої та другої квитанцій при подачі звітності в електронному вигляді

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндодохів у м. Києві доводить до відома суб’єктів господарювання, що відповідно до розділу ІІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 № 233, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.04.08 за №320/15011 платнику надсилаються квитанції:

-              перша квитанція є підтвердженням платнику передачі його податкових документів в електронному вигляді до органу доходів і зборів засобами телекомунікаційного зв’язку. Ця квитанція надсилається органами доходів і зборів на електронну адресу платника, з якої було надіслано податкову звітність. Другий примірник першої квитанції в електронному вигляді зберігається в органі доходів і зборів. Якщо на електронну адресу платника не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним;

-              підтвердженням платнику прийняття його податкових документів до бази даних органу доходів і зборів є друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, в якій визначаються реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі, відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату (стандарту) електронного документа, результати перевірки ЕЦП, інформація про платника, дата та час приймання, реєстраційний номер, податковий період, за який подається податкова звітність, та дані про відправника квитанції. На цю квитанцію накладається ЕЦП органу доходів і зборів, здійснюється її шифрування та надсилання платнику засобами телекомунікаційного зв’язку. Другий примірник другої квитанції в електронному вигляді зберігається в органі доходів і зборів.

Архів надісланих до органу доходів і зборів файлів податкових документів із накладеними на них ЕЦП платника та отриманих електронних квитанцій зберігається протягом строку, передбаченого законодавством для зберігання податкової звітності на паперових носіях, тобто 1095 днів з дня подання податкової звітності.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку