Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Попереджаємо про відповідальність за не роздрукування (незбереження) фіскального звітного чека

Попереджаємо про відповідальність за не роздрукування (незбереження) фіскального звітного чека

Згідно з п. 9 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані щоденно друкувати на РРО (за винятком автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій.

Статтею 26 вищезгаданого Закону встановлено, зокрема, що посадові особи та працівники торгівлі, громадського харчування та сфери послуг за порушення вимог Закону притягуються фіскальними органами до адміністративної відповідальності .

Відповідно до ст. 155¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.84 р. № 8073 – Х за порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг посадові особи притягуються до адміністративної відповідальності у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 – 170 грн.).

Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі самі порушення, тягнуть за собою накладання штрафу від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 – 340 грн.).

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку