Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Покупець отримав медичне обладнання в березні 2014 року, оплату провів за рахунок бюджетних коштів в липні 2014 року. Чи необхідно нараховувати відповідну суму податкових зобов’язань з ПДВ за ставкою 7%?

При постачанні товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів датою виникнення податкових зобов’язань з ПДВ відповідно до пункту 187.7 статті 187 Податкового кодексу є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку. Якщо покупець отримав обладнання до першого квітня 2014 року, а оплата здійснювалася за рахунок бюджетних коштів після цієї дати, постачальник зобов’язаний за фактом оплати таких товарів ( після 01.04.2014 р.) нарахувати суму податкових зобов’язань з ПДВ за ставкою 7% та виписати податкову накладну.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!