Ігнорування вимог законодавства коштували майже півмільйона гривень –столичному підприємцю, який займався ритуальними послугами.

   Напередодні новорічних свят фахівцями Головного управління Міндоходів у м. Києві було проведено перевірку фінансово-господарської діяльності фізичної особи - підприємця М., який займається організацією поховань та здійсненням всього спектру ритуальних послуг.

   Під час перевірки було встановлено, що громадянин М. не зареєструвався платником податку на додану вартість і тому не сплачував вказаний податок, в результаті чого йому донараховано з податку на додану вартість в сумі 350,5 тисяч гривень та нараховані штрафні санкції в розмірі 87,6 тисяч гривень.

   Крім того виявлено, що підприємець займався фінансово-господарською діяльністю не застосовуючи книги обліку розрахункових операцій, чим порушив Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Сума штрафних санкцій по даному правопорушенню склала 400 гривень.

   Всього суб’єкту господарювання донараховано податків та фінансових санкцій на загальну суму 438,5 тисяч гривень.

   Донараховані суми своєчасно та в повному обсязі сплачені до бюджету.

Версiя для друку