Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Подбаймо про конституційні права громадян!

   Днями в ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві відбулася зустріч першого заступника начальника Володимира Шелеста із представниками засобів масової інформації. У зустрічі, в основу якої покладено обговорення питання економічних, соціальних та етичних переваг отримання легальної заробітної плати та підвищення її рівня, взяли участь представники газет «Магнат», «Новини і сенсації».

   За словами Володимира Петровича, Конституція України гарантує кожному громадянину право на належні, безпечні й здорові умови праці. У цьому напрямі формується соціальна політика держави. Органи доходів і зборів докладають максимум зусиль для забезпечення конституційних прав громадян. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, і не може бути меншою за прожитковий мінімум.

   Працівники, які отримують заробітну плату «в конвертах», як свідчить практика, зазвичай стикаються з такими проблемами як відмова в оплаті щорічної відпустки або компенсації за неї, неможливість отримання повної або часткової компенсації за лікарняним листком, втрата права на соціальне забезпечення в разі безробіття, народження дитини тощо, низька пенсія через те, що перерахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування відбувалось не в повному обсязі.

   На зустрічі також порушувалося чимало питань чинного податкового законодавства, діалог відбувся в атмосфері доброзичливості та конструктивного обговорення.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку