Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Подавати звітність в електронному вигляді не тільки зручно, але й надійно

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що платники можуть подавати податкову звітність із загальнодержавних та місцевих податків і зборів в електронному вигляді. Для цього на веб-порталі Міндоходів з 1 січня 2014 року працює сервіс «Електронний кабінет платника податків».

Перш за все, необхідно отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається у Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів. Для цього необхідно зайти на інформаційний ресурс www.acskidd.gov.ua та ознайомитись з розділом «Реєстрація користувачів». Після чого необхідно підготувати за поданим зразком пакет документів, взяти необхідну кількість електронних носіїв (флеш-накопичувачів або дисків CD-R) та з’явитись особисто до Акредитованого центру сертифікації ключів для того, щоб отримати електронний цифровий підпис. Також, щоб розпочати подачу податкової звітності в електронній формі, слід укласти з територіальним органом Міндоходів угоду «Про визнання електронних документів».

Шановні платники! Щоб отримати електронний цифровий підпис звертайтеся вдо Акредитованого центру сертифікації ключів Державної податкової інспекції в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві за адресою: пр-т Героїв Сталінграда, 58. (каб. 130).

Нагадаємо, що з допомогою «Електронного кабінету» будь-який платник може облаштувати своє персональне автоматизоване робоче місце. Користувачі мають змогу: підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді; переглядати інформацію про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків); отримати інформацію про заборгованість зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів); користуватися Податковим календарем тощо.

Увійти до «Електронного кабінету» можна за адресою kpp.minrd.gov.ua або перейшовши до розділу «Електронний кабінет платника податків» на офіційному порталі Міністерства доходів і зборів.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку