Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Податок на доходи фізичних осіб - відсутня діяльність на підприємстві

Податок на доходи фізичних осіб - відсутня діяльність на підприємстві

До штату підприємства зараховано одну особу (директора), але у зв’язку з тим, що на підприємстві відсутня діяльність, заробітна плата цій особі не нараховується. Чи потрібно подавати податковий розрахунок (форма № 1ДФ)?

Відповідно до п. «б» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку подається лише у разі нарахування сум доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного кварталу.

Якщо нарахування доходів не проводилось у відповідному звітному періоді, податковий розрахунок (форма № 1ДФ) за такий період до контролюючого органу не подається.

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!