Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ Спеціальний режим оподаткування.

ДФС України листом від 20.05.2016 р. № 17612/7/99-99-15-03-02-17 повідомляє, що застосування спеціального режиму оподаткування ПДВ при здійсненні операцій з постачання послуг із використанням сільгосптехніки за участю обслуговуючого персоналу можливо за умови, що такі послуги:

• надаються особою, зареєстрованою як суб’єкт спеціального режиму оподаткування ПДВ;

• пов’язані виключно із допоміжною діяльністю у рослинництві, облаштуванні ландшафту;

• надаються із використанням власної сільгосптехніки (право власності належить безпосередньо сільгосппідприємству, яке надає послуги), оскільки із переліку сільгосппослуг виключено послуги, придбані у інших осіб.

При цьому сільгосптехніка не може передаватися у фінансову оренду (лізинг). При дотриманні зазначених умов обсяг постачання таких послуг, що надаються суб’єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ іншим сільгосппідприємствам, відображається суб’єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ у податковій декларації з ПДВ із позначкою «0121». Якщо ж зазначені послуги надаються суб’єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ суб’єктам господарювання, які не є сільгосппідприємствами, то їх обсяг відображається суб’єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ у податковій декларації з ПДВ із позначкою «0110».

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку