Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Податкові зміни щодо розміру ставок акцизного податку на алкогольні напої обговорювалися в Оболонській податковій інспекції під час засідання «круглого столу»

В приміщенні Оболонської ДПІ відбулося засідання «круглого столу» за участі першого заступника начальника Володимира Шелеста із представниками громадськості.

Посадовець зазначив, що під час даного заходу буде обговорюватися тема розміру ставок акцизного податку. В свою чергу, зміни будуть стосуватися спирту етилового та інших спиртових дистиляторів, алкогольних напоїв.

Також Володимир Шелест відмітив, що з 1 березня 2014 року зросли ставки акцизного податку. У зв’язку зі зміною ставок акцизного податку, підприємства, які виробляють алкогольні напої, станом на 01.01.2014 рік, мають провести інвентаризацію марок акцизного податку. При цьому, замовлення марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв виробники повинні здійснювати із врахуванням нової ставки акцизного податку.

Учасники «круглого столу» обговорювали зміни в законодавстві, ставили запитання першому заступнику начальника податкової інспекції та отримували відповіді на поставлені запитання.

Приємно відзначити, що даний захід відбувся у формі діалогу, а це свідчить про бажання платників почерпнути більш інформації для подальшої співпраці з контролюючими органами.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 

Версiя для друку