Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Податкові накладні та перевірка місцезнаходження платника

   Листом Міндоходів України від 03.04.2014 р. № 6161/5/99-99-18-03-01-16 повідомлено, що причинами відмови у прийнятті податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних є: наявність помилок; відсутність в цьому реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується; факт реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими самими реквізитами.

   Зазначено, що працівниками органів доходів і зборів здійснюється або може здійснюватися перевірка місцезнаходження платника податків. Якщо за результатами таких заходів підтверджуватиметься відсутність такої особи за місцезнаходженням або встановлено, що фактичне місцезнаходження юридичної особи не відповідає зареєстрованому місцезнаходженню, керівник (заступник керівника) контролюючого органу приймає рішення про направлення до відповідного держреєстратора повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням, який, в свою чергу, зобов’язаний надіслати поштовим відправленням цій особі повідомлення щодо необхідності подання держреєстратору реєстраційної картки. Якщо зазначене поштове відправлення повернуто, держреєстратор вносить запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку