Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Подання уточнюючого розрахунку в разі застосування податкового компромісу

Подання уточнюючого розрахунку в разі застосування податкового компромісу

 

До Податкового кодексу України внесено зміни Законом України від 25.12.2014 р. №63-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу».

Податковий компроміс – це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та їх посадових осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств або податку на додану вартість. Платник податку подає уточнюючий розрахунок податкового зобов’язання з податку на прибуток або податку на додану вартість за будь-який період протягом останніх трьох років до 1 квітня 2014 року. Державна фіскальна служба, у свою чергу, протягом 10 робочих днів приймає рішення про можливість проведення перевірки або відсутність такої необхідності для підтвердження визначеної суми.

При застосуванні процедури податкового компромісу платник має сплатити 5% від суми задекларованих або визначених у податковому повідомленні-рішенні податкових зобов'язань. При цьому інші 95% такої суми вважаються погашеними, а штрафні санкції та пеня не нараховуватимуться.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку