КМДА Київська міська державна адміністрація


   З 12 лютого 2013 року юридичні особи подають відповідному контролюючому органу за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу Розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2012 № 1405.

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві інформує, що відповідно до статті 239 Податкового кодексу України юридичні та фізичні особи в десятиденний строк після першої реєстрації в Україні транспортних засобів подають відповідному контролюючому органу за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу розрахунок суми збору за такі транспортні засоби. До розрахунку обов’язково додаються копії реєстраційних документів, завірені відповідним уповноваженим державним органом України, який проводив таку реєстрацію.

   Наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2012 № 1405 «Про затвердження форми Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів», затверджено нову форму Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.