Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Платники податків, які можуть скористатися податковою соціальною пільгою

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу громадян, що Податковим кодексом України крім загальної визначено спеціальну соціальну пільгу, якою можуть скористатися платники податків. До них належать одинокі батьки з дітьми, які утримують дитину-інваліда, чорнобильці та інші. Такі платники зазначають це право у заяві про застосування податкової соціальної пільки та надають відповідні підтвердні документи.

Якщо державний службовець має право на підвищений розмір податкової соціальної пільги, він повинен подати заяву, в якій зазначається, якою саме пільгою він бажає користуватися та додати до заяви підтвердні документи.

За загальним правилом податкова соціальна пільга застосовується до втрати підстав для її застосування або звільнення з місця роботи з урахуванням останнього місячного податкового періоду.

Проте у разі перевищення нарахованої місячної заробітної плати понад встановлений Податковим кодексом розмір питання щодо надання податкової соціальної пільги не розглядається залежно від категорії платника податку.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку