Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Платникам про пакетне подання звітності

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що з 27. 11. 2013 р. приймання звітності в електронному вигляді здійснюється виключно за зміненими форматами відповідно до вимог наказу Міністерства доходів і зборів України від 09.10.2013 р. № 561 "Про внесення змін до формату (стандарту) електронного документа звітності платників".

   Пакет звітних документів – це певний перелік документів одного чи різних типів, що подаються суб’єктом протягом одного звітного періоду. Пакет повинен включати основний документ звітності та необхідні додатки до нього.

   Безкоштовне програмне забезпечення по формуванню та подачі платниками податків податкової звітності, податкових накладних та реєстру податкових накладних в електронному вигляді розміщено на субсайті ГУ Міндоходів у м. Києві в розділі "Електронна звітність" > "Платникам податків про електронну звітність" > "Програмне забезпечення"

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку