Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Підприємство має відокремлений підрозділ. Як подається повідомлення за формою №20-ОПП за такий підрозділ за місцем знаходження підрозділу, чи за місцем основної реєстрації підприємства?

Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою №20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків. Повідомлення за формою №20-ОПП з інформацією про відокремлені підрозділи, філії (балансові, без балансові), представництва юридичної

особи за умови якщо відокремлений підрозділ юридичної особи включено до Єдиного державного реєстру до контролюючого органу не подається. А у разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не включено до Єдиного державного реєстру, таке повідомлення подається до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків – юридичної особи.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку