Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Під час семінару про податкові новації

В приміщенні Оболонської податкової інспекції відбувся семінар для платників податків, на якому, зокрема, розглядалися податкові новації 2015 року, впроваджені в рамках податкової реформи.

Зі вступним словом до присутніх звернувся в.о. начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві Андрій Пащенко, акцентуючи увагу присутніх на тому, що зазначені зміни перш за все спрямовані на покращення умов ведення бізнесу, зменшення податкового навантаження на малий бізнес, підвищення інвестиційної привабливості та виведення економіки з «тіні».

Також у своєму виступі керівником податкової інспекції було звернуто увагу на те, що 17 січня цього року набрав чинності Закон України, що покликаний врегулювати проблемні правовідносини між бізнесом та владою застосуванням податкового компромісу. А це, можливість для бізнесу уникнути фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за несплачені податки і залучати фінансування для розвитку підприємницької діяльності.

Під час зустрічі фахівці інспекції ознайомили учасників семінару з податковими новаціями щодо податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку, нарахування та сплати платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Кожен учасник отримав брошуру «Податкові зміни: необхідні кроки для економічного зростання».

 В свою чергу присутні активно обговорювали зміни в оподаткуванні, ставили свої питання, обмінювались досвідом і враженнями. Крім того, запрошені отримали роз’яснення на питання щодо застосування податкового законодавства України і подякували податківцям за роз’яснення окремих норм нині чинних законів.

На завершення учасники зустрічі дійшли висновку про необхідність підтримки постійного діалогу. Це дає можливість не лише вирішити проблемні питання, але й узгоджувати позиції щодо вдосконалення чинного законодавства та механізмів адміністрування податків і зборів.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку