Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Під час прес-конференції обговорили про підсумки роботи та перші кроки до вирішення нагальних питань у податковій реформі

Про підсумки роботи та перші кроки податкової реформи повідомив під час прес-конференції начальник ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Олег Письменний. Так, до зведеного бюджету зібрано понад 1 мільярд 801 мільйон гривень податкових платежів. Це на 132,6 млн. грн. (або 7,9%) більше порівняно з минулим роком. До державного бюджету забезпечено надходження понад 1 мільярд 284 мільйони гривень, а до місцевого - надходження склали більше 517 млн. гривень. До відома присутніх було доведено й те, що рівень добровільної сплати до державного бюджету за січень-вересень поточного року становить 93%.

Також начальник податкової інспекції розповів представникам засобів масової інформації про створення та функціонування Державної фіскальної служби, основними завданнями якої є реалізація державної податкової політики. Олег Письменний наголосив, що новим відомством розроблена та запропонована для громадського обговорення Концепція реформування податкової системи України. Запропонована модель передбачає взаємовигідне співіснування всіх учасників податкових відносин.

Продовжуючи свій виступ, Олег Миколайович зауважив, що метою податкової реформи є стабілізація економіки та побудова нової європейської країни, в якій прозорі та рівноправні умови ведення бізнесу.

З Концепцією реформування податкової системи України всі бажаючі можуть ознайомитись на офіційному порталі Державної фіскальної служби України за адресою: sfs.gov.ua/data/files/22855.pdf.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку