Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Під час перевірки фізичною особою – підприємцем не надані всі документи

Під час перевірки фізичною особою – підприємцем не надані всі документи, що підтверджують показники відображені в податковій звітності. Підтверджуючі документи надані після закінчення перевірки але до прийняття рішення контролюючим органом за результатами такої перевірки. Чи враховуються такі документи перевіряючими?

До закінчення перевірки або у строки, визначені абзацем другим підпункту 44.7 статті 44 Податкового кодексу, фізична особа – підприємець не надає посадовим особам контролюючого органу, які проводять перевірку , документи незалежно від причин такого ненадання, крім випадків виїмки документів або іншого вилучення правоохоронними органами, що підтверджують показники, відображені у податковій звітності, вважається, що такі документи були відсутні у платника податків на час складання звітності.

Якщо фізична особа – підприємець після закінчення перевірки та до прийняття рішення контролюючим органом за результатами такої перевірки надає документи, що підтверджують показники, відображені таким платником податків у податковій звітності, не надані під час перевірки ( у випадках передбачених абзацами другим і четвертим пункту 44.7 статті 44 Податкового кодексу), такі документи враховуються контролюючим органом під час розгляду ним питання про прийняття рішення.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!