Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Під час брифінгу із представниками засобів масової інформації обговорено важливі питання

   Днями в ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві відбувся черговий брифінг начальника інспекції Михайла Маковецького, під час якого представників газет «Магнат», «Новини і сенсації» було проінформовано про умови та порядок проведення кампанії декларування громадянами свого майнового стану та доходів, а також про вимоги законодавства при використанні РРО в сфері торгівлі та послуг.

   Михайло Маковецький нагадав, що з 1 січня 2014 року розпочала свій відлік кампанія Декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році. Декларації про доходи, надіслані засобами електронного зв’язку в електронній формі, надіслані поштою до податкової інспекції за місцем проживання чи подані громадянами особисто прийматимуться до 1 травня 2014 року.

   Під час заходу керівник повідомив присутніх, що відповідно до норм статті 3 Закону про РРО встановлено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі при проведенні продажу або наданні послуг у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані провадити розрахункові операції через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів.

   Також до уваги присутніх було доведено, що з 1 січня 2014 року вступає в дію пункт 9 статті 17 Закону № 265, що передбачає застосування фінансових санкцій до платників податків, які не відповідають вимогам зазначеного Закону по РРО.

   Наприкінці зустрічі відбулось обговорення розглянутих питань та намічено шляхи співпраці органів Міндоходів із представниками ЗМІ.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку