Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Перший етап конкурсу дитячої творчості від Міндоходів триває

Міністерство доходів і зборів України започаткувало конкурс дитячої творчості "Очима дитини про бюджет країни” з метою виховання культури сумлінного платника податків, зборів, платежів у школярів та ознайомлення їх з професією фахівця податкової та митної справи.

У творчих змаганнях можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів від 9 до 15 років. Конкурсанти змагатимуться між собою за такими напрямками дитячої творчості з податкової та митної тематики, як:

художні твори; комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація); літературні твори. Перший етап конкурсу розпочався в січні та продовжується до квітня 2014 року.

Вимоги до оформлення художніх творів: роботи, виконані у довільній живописній формі повинні відповідати загальній тематиці конкурсу; розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2; робота не повинна оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо; на зворотному боці кожної конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити українською мовою (назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім'я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора; коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон).

Роботи, створені за допомогою комп'ютерної графіки, які надаються на конкурс, можуть бути виконані у довільній формі та мають відповідати загальній тематиці конкурсу. Час демонстрації рухомої графіки не повинен перевищувати 5 хвилин. Твори мають бути (за можливості) надруковані на папері формату А4 в одному примірнику та обов'язково подані в електронному вигляді (диск).

На конкурс подаються різножанрові літературні доробки (оповідання, новела, замальовка, казка, фейлетон, реферат, поезія, тощо). Літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А4 в одному примірнику, а також обов'язково подані в електронному вигляді (диск, дискета, електронна пошта).

Обов’язково, як до робіт із комп’ютерної графіки так і літературних творів, що подаються для участі в конкурсі, повинна додаватися довідка про автора із зазначенням: його прізвище, повного ім'я та дати народження; місця проживання (повну адресу); короткої біографічної довідки з описом творчих здібностей та хобі автора, а також назви навчального закладу, контактного телефону.

Шановні школярі Оболонського району! Запрошуємо взяти участь в Конкурсі, висловити своє бачення та розуміння ролі, значення та місця податків, зборів і платежів у житті держави й суспільства. Роботи оформлені належним чином ви можете надати не пізніше 1 квітня 2014 року до ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м .Києві за адресою: пр-т Героїв Сталінграду, 58, каб. 210.  Телефон для довідок: 412-98-72.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м . Києві

 

Версiя для друку