Головна  →  Перейменування вулиць

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» необхідно в установленому порядку перейменувати райони в містах, сквери, бульвари, вулиці, провулки, узвози, проїзди, проспекти, площі, майдани, набережні, мости, інші об'єкти топоніміки населених пунктів, а також інші географічні об'єкти, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.

Згідно з інформацією, наданою Українським інститутом національної пам'яті, першочерговому перейменуванню в місті Києві підлягає низка вулиць, серед яких і вулиці на території Оболонського району. 

Шановні оболонці!

З метою максимального врахування думки громадськості при перейменуванні вулиць, просимо долучитись до напрацювання пропозицій щодо нових назв вулиць.

Пропозиції надсилайте на електронну адресу відділу з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Оболонської РДА: оbolon_rda@ukr.net , або беріть участь у громадському обговоренні через веб-порал Київської міської державної адміністрації за посиланням: 

Обговорення перейменування вулиць 

Перелік вулиць у місті Києві, які перейменовані протягом 2014-2016 років

Інформація щодо процесу перейменування об’єктів міського підпорядкування

Інформація щодо дій громадян при перейменуванні вулиці

За внесення змін до Єдиного державного реєстру у зв’язку з перейменуванням вулиць чи населених пунктів платити не треба

 

Версiя для друку