Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Перевірити наявність податкового боргу можна з власного комп’ютера

Не витрачайте робочий час на відвідування органів Міндоходів.

Фахівці столичного управління Міндоходів запевняють, що введення в експлуатацію сервісу «Електронний кабінет платника податків» внесло в життя платників низку важливих он-лайн послуг, які полегшують взаємовідносини з контролюючими органами.

За допомогою даного сервісу платники отримали можливість не лише готувати, заповнювати та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, а й отримувати дані про стан розрахунків з бюджетом

Облік розрахунків платника податків з бюджетом ведеться окремо по кожному податку, збору. Для цього по кожному надходженню в органах Міндоходів відкривається персональна картка особового рахунку (КОР).

Компонент сервісу - «Розрахунки з бюджетом» надає можливість платнику переглянути інформацію щодо стану розрахунків з бюджетом по всіх відкритих КОР, зокрема інформацію про податковий борг, у розрізі податків, належних платнику до сплати, на задану дату та прогноз платежів до кінця поточного року, без витрати робочого часу на відвідування органів Міндоходів.

Нагадуємо, що для роботи з «Електронним кабінетом платника податків» необхідно мати електронний цифровий підпис. Платники столиці можуть отримати ЕЦП у Центрах обслуговування платників, що діють у кожному територіальному органі Головного управління Міндоходів у м. Києві.

Версiя для друку