КМДА Київська міська державна адміністрація


   На цьому наголосила начальник Головного управління Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова в ході зустрічі з представниками бізнесу, яка відбулась 5 лютого 2014 року у стінах столичного управління Міндоходів.

   «Зараз у країні досить складна політична ситуація, проте економічне життя не зупиняється. Стабільні надходження платежів до бюджету, завжди були і на сьогодні залишаються важливим завданням органів Міндоходів», – зауважила начальник Головного управління.

   У своєму виступі керівник столичного відомства докладно зупинилась на положеннях Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів України, який визначає базові принципи, цілі й завдання розвитку Міністерства на наступні 5 років. Також вона розповіла про основні напрями роботи столичних органів доходів і зборів. Про роботу оперативних підрозділів доповів перший заступник начальника оперативного управління ГУ Міндоходів у м. Києві Олег Журбас. Головні аспекти митної справи висвітив керівник Київської міжрегіональної митниці Міндоходів Геннадій Романенко.

   Загалом до заходу долучились біля 300 представників бізнес-спільноти столиці та 15 провідних засобів масової інформації.

   В ході відвертого діалогу з учасниками заходу Ірина Вікторівна запевнила бізнес: «Тим платникам, які сумлінно сплачують податки і виконують свої зобов’язання немає через що хвилюватися. Збільшення надходжень до бюджету будуть забезпечуватись виключно за рахунок детінізації економіки. Нами вже значно зменшена кількість перевірок юридичних осіб, до того ж, відомством продовжено Мораторійна перевірку малого та середнього бізнесу».

   На зустрічі, платниками столиці та журналістами було задано широке коло питань, які стосувалися подання податкової звітності, відповідальності за порушення податкового законодавства, визначення митної вартості ціни товарів, отримання електронного цифрового підпису, реєстрації та закриття суб’єктів господарювання, необхідності модернізації існуючих форм звітів та багатьох інших напрямів роботи відомства. Обговорення цих актуальних тем було жвавим та конструктивним.

   На більшість запитань бізнесу відповіді були надані безпосередньо під час заходу, а, питання, які потребували детального вивчення та прийняття рішення законодавцем, вирішено передати на розгляд Міністерства доходів і зборів України.

   Підсумовуючи, Ірина Носачова підкреслила, що в податковій і митній сферах залишається ще чимало системних питань, які турбують бізнес. Проте, у тісній співпраці з громадськістю, фахівці Міндоходів працюють над їх вирішенням.

   «Органи Міндоходів були, залишаються і завжди будуть для бізнесу та громадян відкритим, зрозумілим і прогнозованим партнером», – наголошувалось на зустрічі.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.