Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Отримували іноземні доходи? Подайте декларацію!

Кияни вже задекларували отриманих іноземних доходів на 113 мільйонів гривень

Щонайменше 140 декларацій про майновий стан та доходи, поданих з початку року до податкових інспекцій міста Києва, мали відомості про отримані іноземні доходи на загальну суму 113,1 мільйони гривень, з яких до сплати підлягають 12,3 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб.   

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що отримані іноземні доходи громадян підлягають річному декларуванню.

Так, громадяни, який протягом 2013 року отримували доходи з іноземних джерел, повинні включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати до 1 травня 2014 року податкову декларацію занаслідками 2013 року,а також сплатити податок з таких доходів у розмірі 15 (17) відсотків від суми отриманого доходу.

У разі якщо на території України діють міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування з країною отримання іноземних доходів, то платник податку може зменшити суму нарахованого у річній податковій декларації податку на доходи фізичних осіб на суму податків, сплачених за кордоном. При цьому сума такого зменшення не може перевищувати суму податку, розраховану із суми загального річного оподатковуваного доходу такого платника податку відповідно до законодавства України.

У разі відсутності в платника податку підтверджуючих документів щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел та суми сплаченого ним податку в іноземній державі, такий платник зобов’язаний подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою заяву про перенесення строку подання податкової декларації до 31 грудня року, наступного за звітним. У разі неподання в установлений строк податкової декларації платник податків несе відповідальність, встановлену Податковим кодексом України та іншими законами.

Порядок оподаткування іноземних доходів встановлений пунктом 170.11 статті 170 Податкового кодексу України. 

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!