Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Отримайте своєчасну та достовірну інформацію за допомогою сервісу «ЗІР»

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс («ЗІР»), інформаційне наповнення якого здійснюється на підставі функціональних повноважень ДФС, з урахуванням результатів всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, покликаний мінімізувати витрати часу представників бізнесу на спілкування з державою.

У розділі «Запитання-відповіді» (http://zir.minrd.gov.ua/main/bz/view/?src=ques) розміщено відповіді на питання щодо оподатковування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування та діяльності акредитованого центру сертифікації ключів.

У розділі «Письмові консультації» (http://zir.minrd.gov.ua/main/bz/view/?src=pz) платники знайдуть витяги з письмових консультацій, наданих на типові звернення суб'єктів господарювання й громадян.

У розділі «Останні зміни в законодавстві» (http://zir.minrd.gov.ua/main/lastupdate/) можна ознайомитись з законодавчими актами.

Розділ «Актуальні запитання» (http://zir.minrd.gov.ua/main/actual/) надасть можливість користувачам ресурсу переглянути 10 найактуальніших запитань, з якими платники податків найчастіше звертались до Контакт-центру за попередній день та відповіді на них.

Для надання пропозицій і зауважень щодо роботи ресурсу пропонується використати «Форму зворотного зв'язку» (Про ресурс - Форма зворотного зв'язку – текст повідомлення:http://zir.minrd.gov.ua/main/index/about).

Ознайомитися з функціональними можливостями загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу та скористатися ним можна на офіційному порталі ДФС України у розіділі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» за посиланням: http://zir.minrd.gov.ua/.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку