Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Отримайте фахову консультацію від електронного сервісу «ЗІР» – загальнодоступного інформаційно - довідкового ресурсу

Отримайте фахову консультацію від електронного сервісу «ЗІР» – загальнодоступного інформаційно - довідкового ресурсу

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс чи спрощено «ЗІР», дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напряму діяльності, в тому числі з використанням ключових слів, шляхом перегляду інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, але й по відповідях на письмові звернення, які були наданні із використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів.

Інформація в "ЗІР" систематизована за тематиками: оподаткування; митна справа; єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування; електронний цифровий підпис.

Перед початком роботи в ЗІР доцільно ознайомитися з довідковою інформацією, розміщеною на головній сторінці ресурсу в пунктах меню "Про ресурс", "Посібник користувача".

Скористатися послугою можна за електронною адресою: http://zir.minrd.gov.ua або через веб-портал Міндоходів у вкладці «Інформаційно-довідковий ресурс».

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку