Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Отримати відомості про власні доходи громадяни можуть у податковій інспекції

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу платників, що  відомості про власні доходи громадяни можуть отримати у податковій інспекції протягом 5 днів.

Для отримання інформації, громадянину необхідно надати до податкової інспекції документ, що посвідчує особу та заяву за встановленою формою. Заява містить реквізити: прізвище, ім‘я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків (або серію, номер паспорта - для осіб, які обліковуються в окремому реєстрі Державного реєстру), місце проживання, паспортні дані та період, за який потрібно отримати відомості із Державного реєстру.

Уповноважена особа додає до заяви довіреність, засвідчену в нотаріальному порядку, на отримання відомостей про доходи або об‘єкти оподаткування та документ, що посвідчує особу такого представника, а також документ або його ксерокопію (з чітким зображенням), що посвідчує особу довірителя.

Порядок отримання відомостей із Державного реєстру фізичних осіб та форма заяви для отримання відомостей визначені Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом Міндоходів від 10.12.2013 року № 779.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 

Версiя для друку