Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Отримання пільги щодо сплати земельного податку

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб визначено статтею 281 Податкового кодексу України.

При цьому право на пільги щодо сплати земельного податку мають фізичні особи, які є платниками земельного податку згідно зі статтею 269 Податкового кодексу.

Фізична особа, яка належить до категорії осіб, що мають право на пільги щодо сплати земельного податку, отримує таке право лише після оформлення права власності на земельну ділянку у законодавчо встановленому порядку та внесення відповідних даних до державного земельного кадастру.

Для отримання пільги щодо сплати земельного податку фізична особа повинна подати до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки заяву довільної форми про надання пільги та документи, що посвідчують право такої особи на пільгу (паспорт, пенсійне посвідчення, посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», посвідчення «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи», посвідчення «Учасник бойових дій», посвідчення «Інваліда війни», посвідчення «Учасник війни», посвідчення «Члена сім’ї загиблого» тощо).

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку