Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Отримання довідки про подану податкову декларацію

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, кожний платник податків відповідно до п. 179.12 ст. 179 Податкового кодексу має право звернутися до контролюючого органу для отримання довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку).

Відповідно до положень Порядку від 11.12.13 № 795 "Про затвердження форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку) та Порядку її заповнення"  для отримання довідки платнику податків необхідно за його податковою адресою подати заяву довільної форми.

Довідка видається за зверненням платника податку у десятиденний строк на підставі поданої податкової декларації, а для платників податку – резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, - протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації та сплати належної суми податку.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку