Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Особливості погашення основної суми боргу та нарахування відсоткового доходу за облігаціями

Відповідно до Основних умов випуску облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість, поступове погашення основної суми боргу за облігаціями здійснюється шляхом проведення кожні 6 місяців протягом строку обігу облігацій виплат у розмірі 10 відсотків номінальної вартості облігації. Різниця між номінальною вартістю облігації та загальною сумою виплат з поступового погашення основної суми боргу становить амортизаційну вартість облігації.

Нарахування відсоткового доходу за облігаціями здійснюється кожні 6 місяців протягом строку обігу облігацій виходячи з їх амортизаційної вартості одночасно з проведенням виплати доходів виходячи з фактичної кількості днів у купонному періоді.

Поступове погашення основної суми боргу та виплати відсоткового доходу за облігаціями здійснюються одночасно у глобальному сертифікаті згідно з умовами розміщення. У разі коли така дата припадає на вихідний день, погашення і виплата здійснюються наступного робочого дня.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку