У разі одночасного придбання у одного постачальника товарів/послуг з ПДВ за ставками 7 % та 20%, такі операції в додатку 5 до декларації з ПДВ відображаються окремими рядками

Операції з придбання лікарських засобів та медичних виробів, які відображаються в розділі II податкової декларації з податку на додану вартість, розшифровуються в розділі II додатка 5 в розрізі контрагентів у відповідних розділах залежно від напряму використання таких товарів (в оподатковуваних чи не оподатковуваних операціях).

При цьому в графі 2 таблиці відображається індивідуальний податковий номер постачальника, у графі 3 відображається період складання податкових накладних.

У графі 4 відображається обсяг операцій з придбання на митній території України товарів, постачання яких здійснюється з нарахуванням податку на додану вартість за ставкою 7 відсотків, у розрізі кожного контрагента.

У графі 5 відображається сума податку на додану вартість, сплачена постачальнику за ставкою 7 відсотків, у розрізі кожного контрагента.

У разі одночасного придбання у одного постачальника товарів/послуг з податком на додану вартість за ставками 7 % та 20 %, дані операції в додатку 5 до податкової декларації з податку на додану вартість відображаються окремими рядками.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку