Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Оперативниками столичного Головного управління Міндоходів вилучено чергову партію контрабандних товарів вартістю 3 мільйони гривень

   Про це нещодавно повідомив перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у м.Києві – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Ігор Усик.

   За його словами, зловмисники використовували схему, за якою вартість імпортованих товарів для ухилення від сплати податків штучно занижувалась майже у десять разів, а згодом вони реалізовувались на території України за ринковими цінами.

   Вартість чергової партії краму, в якій були  квадроцикли, баггі, дитячі коляски, ванночки для купання, простирадла, автомобільні сидіння та інші товари, була оцінена спритниками в поданих на митницю документах в 300 тисяч гривень, хоча насправді вона становила близько 3 мільйонів гривень. Завдяки такий «хитрій» арифметиці державний бюджет міг недоотримати понад 500 тисяч гривень податку на додану вартість лише в цьому випадку.

   В рамках кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах фахівцями Міндоходів в двох вантажних автомобілях, де знаходились імпортовані товари, було проведено обшуки на підставі ухвали суду, та вилучено всі товари.

   «Цей випадок в черговий раз доводить, що прозоре ведення бізнесу в сучасних умовах, коли новітні інформаційні технології значно посилюють аналітичні можливості Міндоходів, є найбільш прогресивним трендом» - підкреслив Ігор Усик.

Версiя для друку