Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Онлайн – сервіс «Електронний кабінет платника податків»

Онлайн – сервіс «Електронний кабінет платника податків»

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві запрошує платників податків скористатись послугами онлайн-сервісу Міндоходів – «Електронний кабінет платника податків».

Як і інші працюючі сервіси, особистий кабінет зорієнтований на підвищення рівня комфорту під час взаємодії з контролюючими органами.

Електронний кабінет платника податків, зокрема, дає змогу побачити стан розрахунків із бюджетом по податках і зборах, підготувати, заповнити й надіслати податкову звітність в електронному вигляді, перевірити звітність на наявність арифметичних помилок, переглянути подану звітність незалежно від способу її подання.

До того ж використання електронного сервісу забезпечує доступ платника податків до податкового календаря, який нагадує користувачу терміни надання податкової звітності та сплати податків і зборів. Окрім цього, клієнт може переглянути свої облікові дані за даними Державної фіскальної служби.

Вхід до Електронного кабінету платника податків здійснюється шляхом авторизації на веб-ресурсі Державної фіскальної служби за допомогою електронного цифрового підпису.  

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку