Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Управління праці та соціального захисту населення  →  Іформація 2  →  ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР СЕРЕД ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

Оболонська районна у місті Києві державна адміністрація відповідно до спільного рішення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» та Об’єднання організацій роботодавців м. Києва «Федерація роботодавців м. Києва», оголошує проведення конкурсу на кращий колективний договір серед підприємств, установ та організацій міста Києва за результатами 2013 року.

До участі в конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації м. Києва, які використовують найману працю, незалежно від організаційно-правових форм господарювання.

Положення про конкурс погоджено на засіданні Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради 23 листопада 2012 року та розміщено на сайті Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (www.soczahyst.kiev.ua), розділ «Інформація, новини», підрозділ «Інформація», а також на сайті Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Запрошуємо Вас взяти  участь в 1-му етапі конкурсу на районному рівні у відповідності з вимогами та термінами, визначеними Положенням про конкурс.

Документи для участі в конкурсі подаються до 01 квітня 2014 року до Управління праці та соціального захисту населення Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації (адреса: м. Київ, вул.Озерна, 18-а, каб. 126) Довідки за тел. 426-14-60 (Відділ з питань праці та соціально-трудових відносин).

Версiя для друку