Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Оболонські податківці привітали школярів з Днем знань

Оболонські податківці привітали школярів з Днем знань

 

Першого вересня навчальні заклади столиці знову наповнились веселим гамором, а класи радо зустріли святково одягнених і усміхнених школярів.

День знань – це частинка шкільного життя, до якого причетні всі, в тому числі й податківці. Саме вони за доброю традицією у перший день осені беруть участь в урочистих церемоніях першого дзвоника, вітають учнів з початком нового навчального року – Днем знань.  Разом зі школярами стоять на урочистих лінійках і разом з ними переживають радісні моменти.

В гостях у школярів спеціалізованої школи № 214 з поглибленим вивченням економіки, математики та інформатики побував заступник начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Артем Гандзюк. За словами посадовця, свято «День знань» є початком наполегливої праці та надійним кроком у світ пізнання, адже від якості набутих знань залежить подальша путівка у доросле життя.

Також Артем Миколайович підкреслив, що надзвичайно важливо розпочати вже з дитинства формування податкової культури та виховання правової свідомості та побажав учням успішного навчального року, благодатного та щедрого на нові здобутки.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку