Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  Київська місцева прокуратура №5 м. Києва  →  Оболонська прокуратура повернула навчальні приміщення дітям

Господарський суд міста Києва постановив рішення, яким задовольнив позовні вимоги прокуратури Оболонського району Києва та забов’язав підприємців звільнити займані ними приміщення навчального закладу. Орендарі облаштували призначену для навчання дітей площу під майстерню для виготовлення взуття та торгівельний офіс. Рішенням суду договори оренди визнано недійсними.

Обставини справи:

Як повідомлялося, регіональним відділенням Фонду державного майна України по м. Києву укладено з ПП «Макса» та ТОВ «Промислове підприємство «ОМІ» 2 договори оренди нежитлових приміщень Київського вищого професійного училища технологій та дизайну виробів зі шкіри.

Прокурорською перевіркою встановлено, що приміщення навчального закладу комерційними підприємствами використовувалися для надання послуг з виготовлення взуття за індивідуальним замовленням та облаштування складського і торгівельного приміщення для продажу будівельних матеріалів.

Довідково:

Закон забороняє передачу в оренду територій, будівель, приміщень, обладнання навчальних закладів для використання, що не пов’язано з навчально-виховним процесом.

 

 

Прес-служба прокуратури

Оболонського району міста Києва      

 

Версiя для друку