КМДА Київська міська державна адміністрація


   Необхідність своєчасної сплати податків є основою формування бюджету держави, завдяки якому здійснюються видатки на різні суспільні потреби, виплату пенсій та допомог, фінансування бюджетної сфери.

   З метою досягнення позитивних результатів співпраці з бізнесом, керівництво ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві постійно проводить зустрічі з платниками податків. Так, на днях відбулося чергове засідання «круглого столу» із заступником начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Іриною Ємельяновою із представниками підприємницьких кіл, на якому були розглянуті нові підходи роботи Міністерства доходів і зборів України, яке успішно взаємодіє з платниками податків та відіграє значну роль у розбудові держави, виконанні її соціальних обов’язків перед незахищеними верствами населення.

   У ході зустрічі Ірина Валентинівна повідомила, що протягом січня – травня 2014 року платниками району столиці сплачено до Державного бюджету податків і платежів на суму 734,1 млн. грн., що більше на 7,3 % відповідного періоду минулого року.

До місцевого бюджету забезпечено надходжень податків, зборів у сумі 285,5 млн.грн., що становить 6,4 % до рівня відповідного періоду минулого року.

Рівень добровільної сплати до Державного бюджету становить 88,4 %.

   Головним джерелом наповнення місцевого бюджету залишається податок на додану вартість, що становить 36, 9 % від загальної суми збору до Зведеного бюджету.

Ірина Валентинівна звернула увагу присутніх на можливості отримання відшкодування ПДВ з бюджету шляхом оформлення облігацій внутрішньої державної позики, а також обговорила разом з учасниками заходу ряд інших актуальних питань.

   На завершення зустрічі Ірина Валентинівна подякувала присутнім за участь у засіданні «круглого столу» та наголосила, що працівники Міндоходів завжди йдуть назустріч всім платникам податків та із розумінням ставляться до проблем кожного. Лише відкритий діалог з бізнесом є запорукою взаєморозуміння і плідної співпраці.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.